Nikdy nepoužívajte toaletu po zaočkovaných !!! Hrozí vám toto!!!

Nikdy nepoužívajte toaletu po zaočkovaných !!! Hrozí vám toto!!!

Čoraz častejšie sa objavujú informácie, že my zdraví by sme sa k očkovaným nemali približovať, pretože vyžarujú bakteriálne plesne, ktoré môžu spôsobiť vírusové nádory, którymi sa živia parazity. To všetko je pravda. Ako ďaleko by sme sa ale od nich mali držať? Môžeme po nich použiť toaletu? Na tieto otázky sme hľadali odpovede.

V každom podniku by mali byť vyhradené osobitné toalety pre očkovaných a osobitné pre tých múdrich. Keď totiž použijete toaletu po zaočkovanom, môže sa stať, že sa popálite a to doslova. Zaokovaní (zaočkovaní po hebrejsky – pozn. r.) vyžarujú silné elektromagnetofonické žiarenie, ktoré po nich zostáva v toalete aj po viacnásobnom spláchnutí.

Táto energia spôsobuje, že namiesto sedenia budete nad misou pár centimetrov levitovať a tak vás takmer určite ošpliecha záchodová voda tam kde to nechcete. Kvôli tomu, že je voda kontaminovaná touto rádioaktivitou, bude vás veľmi páliť kukátko a pohlavné orgány. Je to pocit ako keby sa vám podvozok smažil na žeravej panvici, na panenskom olivovom oleji. Následne sa vyhodia zvláštne útvary v tvare karfiolu.

To vysvetľuje prečo nebudete môcť mať deti, keď sa stretávate s očkovanými. Ako ale spoznať, že toaletu použil zaočkovaný a treba si dať pozor? Pravdepodobne bude spláchnute a možno aj vyvetrané. Na podlahe pravdepodobne nebudú mláky moču. Pod zámienkou, že zaokovaní dbajú aj o druhých, často poupratujú aby sme si nič nevšimli.

Radíme všetkým aby boli obozretní a Boch s nami.

COVID-19 Hádateľ - alternatívna medicína Odhalené sprisahania