10 DÔVODOV, PREČO VŠETCI VOLIA PÁNA PELEGRINIHO

1. Je to jediný skutočný konzervatívny politik žijúci podľa rodinných tradičných hodnôt

2. Žije skromne, nemá žiadny majetok, len staré veci po sestre

3. Pán Pellegrini má talianske priezvisko a aj korene. K tomu to bol dokonca on, kto vymyslel pizzu!

4. Pán Pellegrini sa často schováva vo vnútri bankomatov a vydáva bežným ľudom peniaze. Nechce si však pripisovať za to zásluhy, preto to robí takto. V skutočnosti Slovákom peniaze nevydáva banka, ale pán Pelegrini

5. Pán Pelegrini bol prvý, čo zaviedol na Slovensku lockdown, keď bolo na Slovensku 16 pacientov nakazených Covidom Vďaka jeho zodpovednosti prežilo veľa ľudí. Neskôr zase bojoval za ľudí a otvorenie všetkého keď už zomierali stovky ľudí denne.

6. Pán Pellegrini rázne trvá na tom, aby sa o problémoch otvorene diskutovalo. Ale až po voľbách alebo potom neskôr. Zatiaľ do diskusií chodiť nebude, potom sa uvidí.

7. Ak vyhrá pán Pelegrini, pôjde po naše Migy späť na Ukrajinu, opraví ich a F16tky rozkope a pošle ich Američanom do Ameriky a nakope ich do ritiska

8. Zaviedol voľné víkendy na Slovensku a ak bude prezident, tak bude dávať pozor, aby nám ich nezrušili.

9. Presadzuje, že prezident má byť slušný a nedeliť ľudí na lepších a horších. K všetkým by mal mať rovnaký prístup a rozprávať sa s nimi. Samozrejme s výnimkou denníkov a jednotlivcov, ktorí nechvália vládu a pána Pellegriniho.

10. Používa vlastný rozum. Má svoj vlastný názor na všetko a vo všetkom súhlasí s Robertom Ficom.

Jeden z týcho bodov je naozaj pravda, len naozajstní znalci pána Pelegriniho budú vedieť, ktorý to je.

4 thoughts on “10 DÔVODOV, PREČO VŠETCI VOLIA PÁNA PELEGRINIHO

  1. What a remarkable article! The way you’ve tackled the topic with such precision and depth is commendable. Readers are sure to gain a great deal from the wealth of knowledge and practical insights you’ve shared. Your profound understanding of the subject shines through every part of the piece. I’m eager to see more of your exceptional work. Thank you for offering your expertise and providing us with such enlightening and comprehensive content.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *