Ľudia po očkovaní neumierajú ! Chybné grafické karty v čipoch ich len vyhadzujú za textúry!!!

Podľa našich zistení sú niektoré nanočipy vo vakcínach poškodené. Väčšina týchto problémov je spojených s grafickou kartou, čo spôsobuje, že niektorí zaočkovaní náhle vypadnú z textúry. Tieto problémy väčšina z nás pozná z počítačových hier.

Zaočkovaní teda v skutočnosti nezomierajú, ako to tvrdili niektoré médiá, len sú vyhodení mimo textúry. Tým pádom aj naďalej vidia, čo sa deje v skutočnom svete okolo nich, ale ľudia v našej realite ich nevidia. Preto sme sa mylne domnievali, že niektorí ľudia po zaočkovaní zomreli.

Týmto ľuďom odborníci zatiaľ nedokážu pomôcť, pretože aj keby im chceli vstreknúť čip s aktualizáciou, museli by sa k nim dostať. Za textúry sa však dostane málokto , pretože nikto toto prostredie nedokáže kontrolovať.

4 thoughts on “Ľudia po očkovaní neumierajú ! Chybné grafické karty v čipoch ich len vyhadzujú za textúry!!!

  1. Efforts to mitigate the environmental impact of ivermectin tablets use in agriculture include the development of alternative parasite control strategies, improved drug formulations, and enhanced surveillance measures. Additionally, regulatory agencies and agricultural organizations have implemented guidelines and best practices to promote responsible drug use and minimize environmental contamination. By balancing the benefits of stromectol in animal health with its potential risks to the environment and human health, stakeholders can work towards sustainable agriculture practices.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *