Vianočné stromčeky sú našpikované vakcínami !!!

Máte už ozdobený stromček ? Ak nie, ani nezačínajte a nenoste si ho vôbec domov. Podľa nových zistení chcú svetovládcovia všetkých naočkovať práve pomocou nich.

Všimli ste si, že keď si niekde kupujete stromček, nejdú vám ho odpíliť do lesa, ale vám dávajú hotový strom, ktorý už čaká niekde v sklade alebo na parkovisku? Tie stromy sú už totiž “pripravené”. Sú naplnené vajcínou a namiesto ihličia majú nanoihly, ktorých keď sa dotknete, napustia do vás očkovacie látky. Na pohľad sú na nerozoznanie od klasického ihličia.

Svetovládcom už nie je svätý ani najväčší kresťanský sviatok a neváhajú zneužiť najkrajšie pohanské tradície.

Nájdu sa aj normálne stromčeky, ale je ich málo a jediný spôsob ako sa uistiť, že si vyberáte normálny stromček, je prepílenie každého stromčeka v polovici ešte v obchode. Skontrolujte, či z neho vyteká vakcína. Keď nie, tak je bezpečný. Len sa pri tom nedotýkajte ihiel, boha!!!!

Veľa šťastia na vianoce a boch s nami!!!

4 thoughts on “Vianočné stromčeky sú našpikované vakcínami !!!

  1. Its like you learn my thoughts! You seem to know so much about this, like you wrote the e book in it or something. I believe that you simply can do with a few p.c. to force the message house a bit, but instead of that, this is wonderful blog. A great read. I’ll certainly be back.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.