GATE CHCE ABY BOL ZAOČKOVANÝ CELÝ SVET. CHYSTÁ OBROVSKÚ VAKCÍNU??!!!

Majiteľ technologického gigantu Facebook Bills Gate sa opakovane vyjadril, že by chcel, aby sa proti Covidu podarilo zaočkovať celý svet.

Začali sme preto zisťovať pomocou našich domienok, ako to chce Bills Gate spraviť. Podľa nás vyvíja obrovskú vakcínu, ktorou z vesmíru prepichne zemský plášť a zaočkuje tak celú Zem. Nebude sa už tomu dať vyhnúť. Zvieratá, ľudia aj rastliny krátko na to vyhynú.

Aby si nikto nič nevšimol, obrovská ihla bude schovaná v tornáde. Preto sa teraz vyskytujú tornáda, aby sme si na to zvykli a nič nepodozrievali.

Zakladateľ značky iPhone tak dosiahne svoj diabolský plán. On jediný prežije, pretože má svoje rakety Space-X, ktoré vyrába jeho firma Google. Raketu využije na útek na mesiac, ktorý zatiaľ neexistuje, ale už ho pre neho stavajú a ktorý nahradí hologram, ktorý tam je len dočasne. Všetko do seba krásne západá.

45 thoughts on “GATE CHCE ABY BOL ZAOČKOVANÝ CELÝ SVET. CHYSTÁ OBROVSKÚ VAKCÍNU??!!!

  1. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.

  2. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *