Sú lesy pre človeka potrebné? Alebo za ne liberáli bojuju len preto aby mali kde chodiť fetovať marihuanu?

Sú lesy pre človeka potrebné? Alebo za ne liberáli bojuju len preto aby mali kde chodiť fetovať marihuanu?

V poslednej dobre liberáli čoraz častejšie bojujú za naše lesy. Dôvod tohto boja je však neznámy keďže lesy nie su nebezpečné len pre človeka ale aj pre zvieratá.

V lese sa zvieratám naozaj ťažko pohybuje keďže pri behu sa môžu veľmi ľahko zraniť o strom alebo si vypychnúť oko konárom. Oveľa bezpečnejší pre lesnú zver je napríklad holorub, kde takéto poranenie nehrozí.

Iniciatíva My sme holorup tak navrhuje, aby sme slovenské lesy čo najrýchlejšie premenili na holoruby, tak ako to bolo predtým, než sa premnožili stromy. Problémom je to, že stromov je už toľko, že drevorubači nestíhajú stínať, ani pri pomoci obrovského množstva čiernej ťažby. Štát odmieta akúkoľvek pomoc.

To ale nie je jediná výhoda holorubov.
Obrovským paradoxom je aj to, že dovážame drevo zo zahraničia a pritom kebyže vyrúbeme celý Slovenský Raj tak by sme mali dostatok dreva na kúrenie na viac ako 2 roky pre celé Slovensko.

Ďalšou eko-teroristickou myšlienkou liberálov je zákaz motocrossu v chránených pásmach. Ak by motorkára chytila kontrola v chránenom pásme tak môže dostať pokutu až do 20€! Navrhujeme teda vybudovať moto-trať cez hrebeň Malej Fatry.

Prečo potom bojujú liberáli za záchranu lesov ak má les toľko nevýhod? Pravdepodobne sa tam radi chodia sfetovať z marihuany keďže v meste ich každý vidí a hanbia sa za to.

Marihuany