Kliešte sú len výmysel, aby sme nosili dlhé gate!! Chcú nám len vziať slobodu!!

Je jar a preto zase musíme čeliť mediálnej propagande o hrozbách, ktoré vraj prinášajú kliešte. Máme si vraj dávať pozor, keď chodíme po vysokej tráve alebo trávime čas v lese a najlepšie by sme sa mali preventívne zaočkovať proti borovilóze, čiže do seba napchať ďalší nepotrebný chemický koktejl z chemikálií, ktorý je plný chemikálií.

Zhrňme si fakty. Kliešť je oveľa menší, minimálne dva alebo aj tri krát menší než človek. To sú základné znalosti z prvovky. Ako nám asi môže ublížiť stvorenie, ktoré je o toľko menšie než my? Kliešť aj pri najväčšom šprinte dosahuje oveľa menšiu rýchlosť v km/h než človek, takže človeka nikdy nedobehne a nemá ho ako ohroziť. Kliešť sa živí krvou, ktorá je v žilách a tepnách, ale kliešť nie je doktor ani biochemik a nevie kadiaľ idú žily a nemá tak ako zistiť kde sa má prisať. Ďalšia vec je, že je úplne normálne a prirodzené, že sa na nás kliešť prisaje, pretože sa živí krvou a je to úplne bežné. Tak funguje príroda. Po nacicaní sa krvou nás kliešť však nechá na pokoji.

Kliešte, ktoré sú niečim infikované, nepochádzajú z prírody, ale z laboratórií a sú riadené na diaľku pomocou 5G. V takom prípade vám ale žiadne očkovanie ani repelenty nepomôžu.

Vláda a lesnícka lobby nám chce zobrať slobodu, keď nás nútia do prírody nosiť dlhé gate a vysoké topánky, len aby sme sa vyhli kliešťovi. Keď s tým budeme súhlasiť, podriadime sa systému, ktorý nás chce pomaly zotročiť a začneme súhlasiť aj s ďalšími nezmyslami a do lesov budeme v krátkosti nosiť aj hidžáby. Čo bude ďalšie? Budú nás nútiť brať protijed, keď nás uštipne vretenica?

Borovilóza ani kliešťová ancyfalitida teda nie sú vôbec spôsobené kliešťami. Takže nech s tým idú do riti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.