RUSKO POŽIADALO RÍMSKU RÍŠU O POSKYTNUTIE KATAPULTOV

Ruská invázia ide presne podľa Putinovho plánu. Po troch dňoch mal byť Kyjev podľa plánov v rukách Rusov, ale Vladimír Putin presne vedel, že to bude trvať aspoň mesiac. Keďže udalosti nabrali nečakaný spád, presne podľa Putinových očakávaní, teraz je potrebná podpora od iných krajín.

Rusko sa však nemôže obrátiť na hocijaký pseudoštát bez histórie. Momentálne má podľa týchto kritérií nárok na existenciu iba Rusko, Čína a pár nevýznamných rozvojových krajín. Keďže Čína zatiaľ žiadnu pomoc Rusom neposkytla, Vladimír Putin podnikol nečakaný krok. Začal sa obracať na veľké impériá, ktoré už síce neexistujú, no majú rešpekt v očiach ruského prezidenta, pretože majú bohaté dejiny a z historického pohľadu nie sú žiadne pochybnosti o ich pôvode a histórii.

Vladimír Putin sa tak rozhodol obrátiť s prosbou o pomoc na Rímsku ríšu. Podľa neho, ich katapulty dokázali dobývať mestá oveľa efektívnejšie ako súčasní ruskí vojaci. “Pokiaľ ide o našu techniku v porovnaní s katapultami, nie je veľký rozdiel v úrovni. Je to už jedno či hodíš raketu, alebo hádžeš skaly ako buran”, nechal sa počuť Lavrov, s tým, že obavy, že ruskí vojaci si s touto technikou nebudú vedieť poradiť, nie sú na mieste.

Je to krok, ktorý môže zaskočiť Západ aj Ukrajinu, pretože nikto iný by na niečo podobné neprišiel. Málokto tiež vie, ako sa efektívne brániť pred ostreľovaním veľkými skalami.

Ruský minister obrany Šojgu komentoval tento extravagantný nápad Putina so slovami: “Rímska ríša ešte stále neexistuje, ale keď bude znovu vzkriesená, môže to byť ešte zaujímavé.”

4 260 thoughts on “RUSKO POŽIADALO RÍMSKU RÍŠU O POSKYTNUTIE KATAPULTOV

 1. Top Replica Uhren legal in Deutschland kaufen. Nur die besten Marken, nur die beste Qualitat. Schnell und sicher mit DHL Nachnahme zu Ihnen.
  Lieferung direkt aus Deutschland, kein Zoll
  Hergestellt in EU, Belgien
  Qualitatsuhrwerk von ETA/MIYOTA
  Kratzfestes Saphirglas
  Sichere Zahlung per Nachnahme
  Replica Uhren

 2. Официальный сайт Государственного Военного госпиталя Китая.
  Первый государственный военный госпиталь в Китае, получивший лицензию на прием иностранных граждан. Профессиональный коллектив которого проводит лечение пациентов и обучение иностранных студентов для прохождения интернатуры и клинической ординатуры. Китайские врачи работают с больными, страдающими от различных тяжелых и хронических заболеваний. В знак признания выдающегося результатов в области обслуживания международных пациентов с 1947 года китайское правительство наградило госпиталь званием «Международный госпиталь Далянь Красного Креста» в июне 2015. В июле 2016 года, был получен особый статус — «Международный госпиталь традиционной китайской медицины Красного Креста ». В 2021 году, во время пандемии короновируса, госпиталь начал провдить программы удаленного лечения, с помощью видео консультации с профессорами и отправки китайских лекарств пациентам почтой.
  Рекомендации и назначение плана удаленного лечение геникологии в китае
  лечения для иностранных пациентов составляются индивидуально и бесплатно.

  RHzs43hgndIpuiSy

 3. After a few seconds, Sasha rose above her, trying to penetrate as deep as possible and, frozen, began to make lowing sounds, he made a few more movements forward and paused, then, grabbing a glass, began to drink water eagerly, his penis fell slightly. Vera lay with her legs shifted with her eyes closed and trembled, after a while she opened them, she looked at me guiltily, in her drunken look it was read that she really did not understand what had just happened.
  “I’m talking bitch, and even cunning. And most likely she offered you this?” I asked Inna.
  Call Girls Services. No, I can’t take it again. So I go fast.
  Here is a story that happened to me at an amusement park a few years ago.
  Spotlight, asses spinning – nothing new. But I wanted something spicy. Something that I have not done yet and could only hear about it. But what he didn’t know. And I sat down in the position of an observer at the bar, assessing the situation: three Caucasians are rambling with some kind of sucker, two girls are rumpled by the dance floor … so so, interesting. A pretty blonde in a colorful sundress is very fussy. He knocks on the keys and almost runs away somewhere.
  Yes, sure. I hugged Mrs. Wood, and she kissed me on the cheek.
  Here! Found!
  She did not even tell anyone about their misfortune, neither – in the family, nor – to her friends: pride and shame to divulge a secret discrediting her husband did not allow her to be frank on this topic. Alexey was especially worried about this. He realized that the years for the pregnancy of his beloved were not endless, and the desire for a real family aroused in him a burning envy of peers who had already become fathers, or even twice.