vkladanie čipu pri Ag testovaní

Čipovanie ľudí pri testovaní bolo zbytočné. Program na ovládanie ľudí nepodporuje vládne počítače s WinXP.

Slovensko spolu so zvyškom sveta investovalo miliardy do testovania a zároveň čipovania obyvateľstva. Malo ísť o veĺmi výhodný plán, keďže ľudí popri čipovaní aj otestovali na vymyslený koronavírus.

Šťastie pre Slovákov je, že vláda na čipovanie nebola pripravená po technickej stránke. Vládne počítače boli síce minulý rok modernizované a z Windows Millenium prešli na Windows XP. Bohužial ani tento novší windows na ovládanie čipov nestačí.

Jediný v parlamente kto vlastní počítač s Windowsom 10 je Erik Kaliňák. Ten bol ochotný ho koalícií požičat na jeden mesiac. Nárokoval si však skiny a vylepšenia zbraní v hre FORTNITE v hodnote približne 200€. Koalícia túto ponuku od Erika odmietla.

Viaceré firmy už poslali vláde cenovú ponuku na nové laptopy, jeden by mal stáť okolo 18 340€. Reagoval aj Stanislav Mizík: „Kedysi tieto počítače a internety neboli i dobre nám bolo, i žili sme.“ Vláda na túto faktickú poznámku nereagovala.

Toto zistenie zadelilo ďalšiu tvrdú ranu Billovi Gatesovi. Dúfajme, že po tomto incidente konečne prestane s pokusmi o ovládnutie našich myslí.

5 thoughts on “Čipovanie ľudí pri testovaní bolo zbytočné. Program na ovládanie ľudí nepodporuje vládne počítače s WinXP.

  1. Hello, I think your blog might be having browser compatibility issues.
    When I look at your blog site in Firefox, it looks fine but when opening in Internet
    Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a
    quick heads up! Other then that, amazing blog!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *