Matka Kollárovho dieťaťa šokuje: Zem nie je plochá, má tvar penisu !!! Mám dôkaz

Jedna z bývalých partneriek Borisa Kollára, s ktorou má Kollár dieťa, šokovala na sociálnych médiách svojim statusom: „Myslím si, že Zem nie je plochá, ale ani okrúhla. Má v skutočnosti tvar penisu a mám k tomu aj dôkaz“, znie tajomný príspevok.

Podľa nej k tomuto názoru dospela na základe vlastných životných skúseností. Po mnohých otázkach od komentujúcich, ako k tomuto názoru dospela, napísala: „Keď sme sa spoznali s Borisom, povedal, že mi dá celý svet, ak chcem, stačí len povedať“, tvrdí blondínka.

„Povedala som, že samozrejme, že chcem. Následne na mňa Boris vytasil svoj pohlavný úd“, vysvetľuje. To je podľa nej jasný dôkaz toho, že svet má tvar penisu.

Slobodná matka si myslí, že ľudia sú naivní, ak veria organizáciám ako je NASA, ktorá nás podľa nej iba manipuluje, aby nás obalamutili a mohli si s nami mohli robiť čo chcú. „Dávajte si pozor na manipulatívne vyjadrenia, treba sa mať na pozore, aby nás náhodou niekto nezneužil,“ uzavrela.

3 thoughts on “Matka Kollárovho dieťaťa šokuje: Zem nie je plochá, má tvar penisu !!! Mám dôkaz

  1. Moving forward, it’s essential to prioritize well-designed clinical trials to generate robust evidence on stromectol’s efficacy and safety in COVID-19 treatment. ivermectin Rigorous research methods and transparent reporting of findings will be crucial for informing clinical practice and public health policies.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *