Neuveriteľný príbeh: “Lekári sa začali navzájom očkovať a zomierali v bolestiach”.

Neuveriteľný príbeh: “Lekári sa začali navzájom očkovať a zomierali v bolestiach”.

Čitateľ nám poslal naozaj strhujúci príbeh:

V nemocnici som bol svedkom neuveriteľnej situácie. Pracoval som ako dobrovoľník v nemocnici, kde ľudí očkovali proti Covidu. Mal som pomáhať pri príprave pacientov na očkovanie.

Keď mali zaočkovať prvého pacienta, sestrička si nachystala striekačku a podišla k asi 12-ročnému mladému pacientovi, ktorý plakal a veľmi sa bál. Keď sa k nemu priblížila a vyhrnula mu rukáv, ten si zrazu kľakol na kolená a začal sa modliť Zdravas. Jeho mama začala plakať a prosila sestričku aby ho neočkovala.

V tom momente jej syn začal niečo hovoriť po latinsky. Vtedy sa lekári a sestričky začali navzájom očkovať, akoby na jeho príkaz a hneď aj zomierali. Zrazu vošiel do miestnosti primár, dal si dole masku a bol to Bills Gate. Všetky ampulky s vakcínami začali samé od seba praskať a všetci sme boli celí mokrí. V tom som sa zobudil na lavičke došťatý.

Tento text nám zaslal pán Krupa, ďakujeme. Aký iný dôkaz ešte potrebujeme, aby sme pochopili, že vakcíny ľuďom ničia životy? Ako má človek viesť normálny život, keď sa mu snívajú takéto hrozné veci o vakcínach? Veď sa ani nevyspí!!!

COVID-19