Neočkovanie AstraZenecou spôsobuje milióny úmrtí kvôli krvným zrazeninám

Neočkovanie AstraZenecou spôsobuje milióny úmrtí kvôli krvným zrazeninám

Už okolo 20 miliónov ľudí bolo zaočkovaných vakcínou firmy AstraZeneca. Po niekoľkých týždňoch po očkovaní zhruba 30, prevažne starších ľudí zomrelo a zistilo sa, že mali krvné zrazeniny.

Kvôli tomu sa množstvo ľudí rozhodlo neočkovať vôbec a keď už, tak nie vakcínou AstraZeneca.Títo ľudia by si to však mali rozmyslieť. Odhalili sme totiž ešte šokujúcejšie súvislosti. Každý rok zomierajú milióny ľudí na svete na kardiovaskulárne choroby, v tom na choroby spojenými s krvnými zrazeninami. A teraz sa podržte, 99 percent z týchto ľudí nikdy nebolo zaočkovaných AstraZenecou. Takže neočkovanie touto vakcínou nás zabije oveľa pravdepodobnejšie ako v prípade očkovania. Prečo teda médiá šíria paniku? Nechcú aby sme sa očkovali a umreli tak na zrazeniny?

Ďalším šokujúcim zistením je, že z ľudí, ktorí ročne zomrú na rakovinu, až polovica brala vitamín C. Tento vitamín je teda oveľa väčším zabijakom ako AstraZeneca, pretože po očkovaní touto vakcínou zatiaľ nikto rakovinu nedostal. S číslami sa nedá polemizovať. Zahoďte vitamín C a rýchlo sa bežte zaočkovať.

COVID-19 Hádateľ - alternatívna medicína